KONST / Litografier / Färglitografi 13316353
nr 1331 6353
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 249/350. Motivet: 24x30 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:27:52
100 kr
200 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz